Spalvų galia arba kodėl Gwyneth Paltrow taip puikiai atrodo su šviesiais, pasteliniais atspalviais

Gwyneth yra viena tų įžymybių, kuri dauguma atvejų daro puikius spavinius pasirinkimus, tad atrasti kur ji būtų suklydusi, nebuvo lengva užduotis. Vis dėl to, kartais net ir ji nusižengia savo puikiai išlavintai intuicijai.

SPALVOS

silvijanar

12/7/2021 2 min read

Praėjusiame įraše dalinausi įžvalgomis apie Jennifer Lopez spalvinius niuansus, kurie tikiu, nepaliko abejingų. Šį kartą pasirinkau panagrinėti dar vieną žinomą amerikiečių aktorę - Gwyneth Paltrow, kuri atstovaują jau visiškai priešingą, šviesios vasaros spalvinį tipą.

Jei tamsus ruduo, kaip kad yra Jennifer, tikrąja ta žodžio prasme gali suspindėti, rinkdamasi tamsesnius, vidutinio intensyvumo atspalvius, tai tuo tarpu, šviesi vasara geriausiai atrodys su kur kas šviesnėmis, vidutinio intensyvumo spalvomis.

Šios trys nuotraukos, kurias matote aukščiau, yra puikus įrodymas, kad per tamsios, per intensyvios, o taip pat ir per šiltos spalvos, šviesios vasaros tipui tikrai nepadeda tinkamai atsiskleisti, atrodyti gaiviai, ar juo labiau, suspindėti.

Na, o štai čia matome akiai kur kas malonesnį vaizdą, tiesa? Ir taip yra tik todėl, kad garderobo, papuošalų, plaukų bei makiažo spalvos pasirinktos atsižvelgiant į šviesios vasaros spalvinę paletę.

Manau, kad Jeniffer ir Gwyneth atvejai tik patvirtina seną, gerai visiems žinomą tiesą. Tai, kas puikiai tinka vienai, tikrai nebutinai tiks kitai. Taigi, tikrai neverta stengtis ką nors kopijuoti, geriau ieškokime to, kas leistų atskleisti geriausią savo paties versiją.

Kaip ir visada, smagių jums spalvinių atradimų, mano mielosios!