Kaip atrasti tobulai sau tinkantį raudoną lūpdažį?

Nors raudonos lūpos – tai visų laikų makiažo klasika, vis dėl to, tinkamai pasirinkti jo atspalvį niekada nebuvo paprasta. Norėdama jums šią užduotį palengvinti, dalinuosi savo patikrintais patarimais, kurie labai pravers raudono lūpdažio paieškose.

MAKIAŽAS SPALVOS

silvijanar

11/16/2021 1 min read

Odos atspalvis: šiltas ar šaltas?


Šį dalyką labai aiškiai atskelidžia spalvinė analizė, tačiau žemiau pateikiu jums keletą gairių, pagal kurias gana nesudėtingai galite tą padaryti ir pačios.

Atidžiai pažvelkite į savo akis, o tiksliau - jų raštą:


Taškeliai / dėmeles "speckling", sprogimo raštas "starburst" ar apskritimo formą aplink vyzdį "halo" reiškia, kad turėsite daugiau šilltų spalvinių savybių.
Na, o rato stipinų raštas "wheel" , gelės žiedo stiebeliai "flowering" arba rūko/debesų motyvai "cloudiness" nurodo, kad turėsite daugiau šaltų spalvinių bruožų.


Kaip derinti?


Prie šilto odos tono derinkite raudonas spalvas savyje turinčias oranžinio, koralinio, varinio, auksinio ar rudo atspalvio. Tokių spalvų pavadinimuose dažnai aptiksite žodžius: “orange, golden, sunset, coral, or fiery”. Tik nepersistenkite su oranžiniais tonais, mat jie gali paryškinti dantų geltonį.

Prie šalto odos tono derinkite raudonas spalvas savyje turinčias mėlyno, rožinio ar violetinio atspalvio. Tokių spalvų pavadinimuose dažnai aptiksite žodžius: “cherry, raspberry, burgundy, wine, rose, or crimson”. Na, o raudonas lūpdažis turintis mėlyno atspalvio, priešingai nei oranžinio, vizualiai baltina dantis!


Ką renkuosi aš?

Pavyzdžiui, aš pagal spalvinę analizę esu šalta žiema "cool winter", o mano akių rašte dominuoja "cloudiness" ir "flowering": raštai, vadinasi, mano odos atspalvis yra šaltas. Štai dėl ko niekada nesirenku raudono lūpdažio turinčio oranžinių tonų, o su mėlyno tono turinčią raudona – niekada neprašaunu (nuotraukoje esu su MAC Ruby Woo, legendiniu jau tapusiu lūpdažiu, dėl savo unikalios, kone visiems tinkančios raudonos spalvos). Nežinau ar nuotrauka perteikia, bet savyje jis daugiau turi šalto – mėlyno tono.