Kas gi aš esu?

Tau tinkamiausio šventinio įvaizdžio kūrėja, lengvai pametusi galvą dėl spalvų.

5 metai vizažo pasaulyje man padėjo suprasti spalvų svarbą ir paskatino pradėti gilintis į žmonių spalvinius niuansus. Dabar suprantu, kad tai yra tobulai viena kitą papildančios sritys. Teisingos spalvos, lygiai kaip ir tinkantis makiažas, kuria gražų vaizdą ir gerą vdinę būsena, o juk niekas neskatina jaustis geriau, nei supratimas, kad išorė ir vidus – harmonijoje.

Partneriai

Kitokio grožio idėja

Visage Art gimė iš didelės meilės spalvoms, potėpiui, estetikai ir grožiui. O grožis man, toli gražu, nėra tik kosmetikos sluoksniai. Viskas prasideda nuo paprasto natūralumo, į kurį dėmesingai ir su meile pažvelgus, nesunku atrasti pačius gražiausius moters bruožus. Esu įsitikinusi, kad norint juos tobulai pabrėžti, drastiškų transformacijų nereikia.

Tinkamai parinktas ir teisingoje vietoje panaudotas produktas, prilygsta magijai. Neįgudusi akis sakytų: čia natūraliai taip, ar padažyta? Ar galite įsivaizduoti geresnį komplimentą? O kur dar teisingai pasirinktos spalvos! Apie jų galią daryti teigiamą pokyti kalbėti net neverta, geriau tiesiog pamatyti.

Mano tikslas visuomet buvo, yra ir, tikiu, dar ilgai bus – padėti moterims pajausti didesni pasitikėjimą ir augančią meilę sau. Jautiesi tai pametusi? Aš galiu tau padėti, žengiant atradimų ir meilės sau keliu.

Mano tinklaraštis

Dalinuosi grožio atradimais, spalviniais triukais ir kitomis moteriškomis gudrybėmis, kurios padės tau, įdedant vos truputi daugiau pastangų, atrodyti nepalyginamai geriau ir labiau savimi pasitikėti.