Kokiuose atspalviuose slypi Jennifer Lopez įvaizdžio magija?

Tinkami atspalviai lemia labai daug, bet geriau vieną kartą pamatyti, nei tūkstantį kartų apie tai išgirsti ar perskaityti. Šį kart ant pjedės stalo - J. Lo spalviniai pasirinkimai. Ar gali būti, kad net ir pasaulinio lygio žvaigždės šioje vietoje klysta?

SPALVOS

silvijanar

12/5/2021 2 min read

Neretai daugeliui kyla klausimas, ar iš tiesų spalvos tiek daug lemia? Ar tikrai taip svarbu vadovautis savo spalviniu tipu? Į šį klausimą mėgstu atsakyti taip: mes nei vienas nieko neprivalome, vadovautis savo spalvine palete - taip pat, tačiau bent kartą pamačius ar netgi pajautus skirtumą, to sau neigti tieisog nebeišeina.

Šiuo tikslu panagrinėkime puikiai visame pasaulyje žinomą JAV daininkę ir aktorę Jennifer Lopez, kad jums būtų dar lengviau suprasti, apie kokį gi stebuklingą skirtumą aš čia kalbu.

Kadangi Jennifer Lopez atitinka tamsaus rudens spalvų paletę, šalti pilki/sidabriniai atspalviai jos odai ne tik, kad nesuteikia papildomo švytėjimo, bet ją dar ir papilkina.
Tuo tarpu, šilti, auksiniai, taip pat ir sodrūs atspalviai, ją kaip mat atgaivina. Oda įgauna papildomos šilumos ir švytėjimo.

Tamsiam rudeniui patariama orientuotis į mažesnio šviesumo ir vidutinio intensyvumo atspalvius. Tokį apibūdinimą kaip tik ir atitinka ši paletė. Na, o jei rinktis dar tiksliau, tai šiltesni šios paletės atspalviai kaip tik ir būtų tobuliausi šio spalvinio tipo pasirinkimai.

Klausite, turbūt, kodėl įžimybės ne visuomet vadovaujasi savo spalviniu tipu, juk turi stilistus ir visas galimybes įsigyti tai, kas tinka būtent jiems. Aiškaus atsakymo į tai, deja, neturiu, tačiau dažnai spalvų pasirinkimą lyginu su kasdieniais sveikos gyvensenos pasirinkimais. Juk ne visada renkamės teisingai, net jei ir puikiai žinome, kaip mums būtų naudingiau. Kartais nugali tai, ko tuo metu mums paprasčiausiai norisi labiau.

Tad ir sau ir jums noriu priminti, kad tinkamų atspalvių prisijaukinimas - tai nenutrūkstamas procesas, kuriame drąsiai galime eksperimentuoti, klysti ir vėl kažką nuostabaus atrasti iš naujo.

Smagių spalvinių atradimų!